مبانی فنی بازی سازی:
در این کلاس، با تمام چالش های فنی بازی سازی آشنا می شوید. این درس به صورت تئوریک برگزار می شود و خواهید دانست که بخش های فنی ساخت بازی، چگونه است. واقعیت بخش فنی پروسه ساخت بازی به شما معرفی می شود و در پایان خواهید فهمید که فرد مناسبی برای بخش فنی ساخت بازی هستید یا خیر.

مبانی هنری بازی سازی:
این دوره برای آشنایی علاقه مندان به بازی سازی و برای درک هر چه بهتر اصول و مبانی هنری به کار رفته در صنعت بازی سازی برگزار می شود. امید است در این دوره هنر جویان با مهارت ها و نیازهای به کار رفته در یک اثر (بازی) آشنا شده و قدرت تحلیل و توانایی تصمیم گیری آنها برای انتخاب یک شیوه مناسب (هنری)برای اجرای یک پروژه بازی افزایش یابد.

مبانی طراحی بازی سازی:
مفاهیم اولیه و پایه طراحی بازی که مانند الفبا در یادگیری یک زبان ضروری هستند. در این دوره دانش پژوه یاد می گیرد ایده ها را تبدیل به قوانین بازی کرده و دنیای بازی را از ذهنیت به یک تجربه لذت بخش برای بازیکن ها تبدیل می کند. پس از گذراندن این دوره هنرجو معیارها و المان های اولیه طراحی بازی را یاد می گیرد و ادامه یادگیری و سنجیدن استعدادها و علایقش در ادامه مسیر تبدیل شدن به طراح بازی، برایش آسان می شود.

برگزارکننده:

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

مهلت ثبت نام:

8 الی 27 آذرماه 1399

زمان برگزاری:

29 آذرماه – 30 آذرماه – 1 دی‌ماه

ساعت 13 الی 15